604 432 588
biuro@domczasuhurt.pl

Wybierz kategorie


Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!

biuro@domczasuhurt.pl

16 671 04 05

604 432 588

pon. - pt. 7.00 - 17.00

Logowanie dla
odbiorców hurtowych

Gwarancje i reklamacje


Wszystkie produkty oferowane przez "Dom Czasu Hurt" są objęte gwarancją.

Produkty sprzedawane przez naszą hurtownię posiadają gwarancję sprzedawcy, importera lub producenta obowiązujące na terenie kraju. Czas gwarancji i jej szczegółowe warunki są określone bezpośrednio w Karcie Gwarancyjnej. Towar objęty gwarancją hurtowni "Dom Czasu Hurt" należy na własny koszt przesłać wraz z Kartą Gwarancyjną na adres:

Domczasu Monika Szybiak
Ostrów 404
37-700 Przemyśl


Po dokonaniu naprawy produkt zostanie odesłany Klientowi na koszt serwisu "Dom Czasu Hurt". Wszystkie naprawy w ramach gwarancji są bezpłatne. Produkty objęte gwarancją producenta lub importera można dodatkowo reklamować w autoryzowanych punktach serwisowych, których wykaz znajduje się w dołączonej do produktu Karcie Gwarancyjnej.

Nasi partnerzy

Zapisz się do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera. *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o wybranych produktach. *
* Pole obowiązkowe
Nie lubimy checkboxów i spamu. Lubimy natomiast wysyłać naprawdę dobre oferty. Zaznacz powyższe zgody, jeśli chcesz dostawać wyjątkowe treści o naszych promocjach. Pamiętaj, że zawsze możesz cofnąć swoją zgodę. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej jak chronimy Twoją prywatność, zobacz Politykę Prywatności lub napisz maila na biuro@domczasuhurt.pl